Poslední novinky

Novinky a aktuální nabídka seminářů.

Limitovaná edice vánočních voucherů

Nevíte si rady, čím potěšit své blízké na Vánoce? Máme pro vás připravenou LIMITOVANOU EDICI vánočních voucherů. Vybírat můžete ze tří variant.

Individuální seminář

Rétorika a vystupování s Janem Čenským a Lenkou Bernadres da Silva. Hlavními tématy tohoto mimořádného individuálního kurzu budou mluva, řeč těla, komunikace, dress code a etiketa. Seminář potrvá 4–5 hodin. Klient obdrží tištěné materiály a certifikát společnosti imageberu, s. r. o.

Cena je 8 500 Kč vč. DPH.

 
Speciální dvoudenní konzultace 

Pro dámy – barvy, módní styl a nakupování s módní stylistkou Lenkou Bernardes da Silva. V prvním dni Lenka Bernardes s klientkou probere barvy, módu a tipy, jak o sebe pečovat. Během druhého dne budou společně nakupovat. K tomu klientka získá Osobní paletu barev na míru a tipy, jak nakupovat rychle a efektivně. :) První setkání potrvá přibližně tři hodiny, druhé jednu až dvě.

Cena je 6 500 Kč vč. DPH.

 

Pro pány – barevná typologie, dress code, etiketa a společný nákup s módní stylistkou Lenkou Bernardes da Silva. Náplní prvního dne bude konzultace základní palety barev, profesionálního a casual dress code, etikety a tipů, jak správně vybírat a nosit oblek. Klient se dozví, kdy zvolit formální módu a do jakého prostředí nosit spíše volnočasovou. Naučí se, jak fungovat v jakékoli společnosti tak, aby vždy udělal ten správný první dojem. :) Ve druhém dni nakoupí v doprovodu Lenky Bernardes da Silva vše potřebné do svého šatníku. První setkání potrvá přibližně tři hodiny, druhé jednu až dvě.

 
Cena je 5 500 Kč vč. DPH.

Vouchery objednávejte na info@imageberu.cz. 

imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com