Poslední novinky

Novinky a aktuální nabídka seminářů.

Rétorika, image a vystupování

7.7.2018

 

Vypsali jsme další termín našeho školení Rétorika, image a vystupování, na kterém se naučíte základní pravidla prezentace na veřejnosti, komunikace, etikety i dress codu. Odhalíme vám tajemství nejlepších řečníků i to, jak podtrhnout svou image a vždy udělat dobrý první dojem.

Seminář proběhne 25.10. 2018 v čase 1017 hod. v prostorách Respect Fashion na adrese Opletalova 23, Praha 1. Cena 4 990, vč. DPH. 

Proč nosit podkladové tričko pod košili?

6.6.2018

Tipy pro muže, kteří rádi vrství pod košili a nejen pro ně. :) Noste podkladové bavlněné tričko v tělové barvě. Proč?

✔️ Není vidět.

✔️ Zabraňuje propocení košile.

✔️ Dlouhodobě prodlužuje životnost především světlé košile.

✔️ Je lehké a prodyšné, takže v něm v teplejších dnech není horko a v chladnějších zima.

✖️ Vyhněte se bílým a barevným tričkům i tričkům volnějším. Podkladové spodní triko by nikdy nemělo být pod košilí vidět.

 

Bývá k dostání v běžných prodejnách s oblečením a spodním prádlem. Vyrábí se i varianty pro dámy. :)

Osobní image poradce

29.5.2018

Image je energie, která vzniká spojením všeho, co nás obklopuje a jak o sebe pečujeme – vzhled, komunikace, mezilidské vztahy, pracovní prostředí, životní styl. Je to projev našeho já a ovlivňuje, jakým způsobem jsme vnímáni okolím.

Pokud se chce člověk někam posunout, je velmi důležité myslet na to, aby vždy působil kultivovaně. Ať už jde na skleničku s přáteli nebo na oběd s klientem. Vyplatí se to. 

Ovládání pravidel etikety, dress codu i vystupování a vědět, co člověku sluší, jsou předpoklady pro to, cítit se ve společnosti dobře a dobře také působit.

 

Zvyšte svou šanci na úspěch v pracovním i osobním životě a zapracujte na své image s Lenkou Bernardes. Na základě Vaší pracovní pozice, životního stylu a vkusu společně sestavíte kompletní šatník. Navrhne Vám oblečení na míru vhodné jak do práce, do společnosti, tak na volný čas. Výsledkem spolupráce bude osobitý styl a originální šatník na míru.

Navíc se naučíte základy společenské a business etikety, díky čemuž budete připraveni na každou situaci. Ať už nastane během pracovního jednání nebo během veřejné prezentace.

Více informací na lenka@imageberu.cz.

22.5.2018

TOP STAR magazín natočil krátkou reportáž o Honzovi. Mimo jiné mluví o jeho současných rolích i o tom, jak se dostal k vedení seminářů s tématikou komunikace a vystupování.

Sdílíme celý díl pořadu i odkaz na samostatnou reportáž s Honzou

Seminář pro veřejnost

21.5.2018

Na začátku května jsme pořádali školení Rétorika, image a vystupování. Bylo to skvělé setkání. Teď nás čekají další semináře pro firmy a na podzim se těšíme na další školení pro veřejnost. 

imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com